Digitální informační systém

REGISTRACE DO PORTÁLU DIGIŠKOLKA

K čemu slouží aplikace Digiškolka?

Aplikace Digiškolka řeší jednoduchou a přehlednou formou správu agendy mateřské školy. Zákonným zástupcům umožňuje zdarma jednoduchý, bezpečný a rychlý přístup k informacím o docházce, vzdělávacích činnostech a dalších aktivitách ve škole. Instalací webové aplikace do vašeho chytrého telefonu budete mít rychlý a jednoduchý přístup k informacím a dění ve školce.

Údaje pro registraci:

Jméno: 
Příjmení: 
PIN:   dostanete od paní učitelky nebo Vám přišel emailem

Kroky nutné k založení přístupu do aplikace Digiškolka:

Pro získání přístupu do aplikace Digiškolka je nejprve nutné se zaregistrovat. K registraci můžete využít následující postup:

  1. V internetovém prohlížeči přistupte na adresu, https://is.digiskolka.cz/RegistraceUziv/App/KRU001_PodminkyUzivani.aspx která je určena pro registraci rodičů.
  2. Na úvodní stránce si přečtěte základní informace o aplikaci Digiškolka a postupu registrace a pokračujte na další krok registrace tlačítkem Přejít na ověření PINu v dolní části stránky.
  3. Na nově zobrazené stránce budete vyzváni k zadání jména a příjmení osoby, pro kterou byl školou vygenerován PIN (viz Údaje pro registraci), dále uvedete PIN a opíšete kontrolní řetězec.
  4. Po správném zadání registračních údajů stiskněte tlačítko Ověřit PIN a přejít na volbu přihlašovacích údajů.
    Pokud jste všechny údaje vyplnili správně, zobrazí se další stránka s registračními údaji. V případě, že bylo ověření dané osoby neúspěšné, např. došlo k překlepu, celou akci zopakujte. Jestliže neproběhlo potvrzení dané osoby ani poté, kontaktujte administrátora školy.
  5. Po úspěšném ověření si zvolte uživatelské jméno a heslo, se kterými se budete do aplikace Digiškolka přihlašovat. Pokud Vámi zvolené uživatelské jméno v aplikaci již existuje, budete vyzváni k výběru jiného. Přihlašovací údaje je nutné si pečlivě zapamatovat, neboť je budete používat při každém dalším přihlašování do aplikace Digiškolka.

Přihlášení do aplikace Digiškolka:

Pokud jste se již zaregistrovali, můžete se přihlásit do aplikace Digiškolka. Do svého webového prohlížeče zadejte URL adresu https://digiskolka.cz a vyvolejte přihlášení. Zadejte Vaše uživatelské jméno a heslo a přihlaste se. Otevře se aplikace Digiškolka.

Mobilní aplikace

Digiškolka není jen webová aplikace pro správu školky, ale i mobilní aplikace určená především pro rodiče dětí. Své uplatnění najde hlavně při vzájemné komunikaci mezi mateřskou školou a rodiči. Posílejte prostřednictvím zpráv rodičům, co je ve školce nového a co se pro děti hezkého chystá.

  • Komunikace s rodiči
  • Omluvenky
Google Play
App Store

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *