Vánoční dílny

V pátek 15. 12. v 17 – 19 hodin proběhnou ve školce vánoční dílny. vezměte s sebou sourozence, babičky a známé a přijďte si vyrobit malé vánoční dekorace a nasát vánoční atmosféru. vstupné dobrovolné.

Rozsvěcování stromu

V sobotu 2. 12. v 16:30 proběhne před budovou MŠ již sedmnácté Rozsvěcování vánočního stromu . Vystoupí děti ze školky společně s místními hudebníky. Připraven bude teplý čaj a „svařák“. Pro děti budepřipravena Ježíškova pošta a zvonička.

Svatý Martin

Do naší obce přijede v neděli 12. 11. ve 14 hodin svatý Martin na koni. Společně ho můžeme uvítat před pohostinstvím, kde budou mít děti možnost koně pohladit, vyfotit se s ním a také se na něm povozit. Čeká je i sladká odměna za statečnost. K ochutnávce budou svatomartinské rohlíky a další dobroty. Kdo bude …

Svatý Martin Pokračovat ve čtení »

Dýňování

V sobotu 21. 10. od 14.00 do 17.00 proběhne v místním kulturním domu DÝŇOVÁNÍ, při kterém si děti i rodiče mohou vydlabat a ozdobit dýně. Dýně budou k dispozici. Bude též připraveno malé občerstvení, dílničky a soutěže pro děti. Kdo by chtěl, může přispět nějakou dýňovou pochoutkou. Vstupné pro dospělé 50-,Kč, děti zdarma.